בשנת 2022

משחררים אתכם מהצורך

בדיאטה הבאה

אם אתם מרגישים ש:

אתם במקום הנכון

חברת ״גיל-רווה״
יוצרים קשרים חדשים במוח

0
- לקוחות שעברו אצלנו -
0
- קילוגרמים שהורידו אצלנו בתוכנית -
0
- ימים עד שתתחילו לראות תוצאות -

הכירו את תוכנית הליווי...

ממאבק לשחרור

ב - 90 ימים

תוכנית Online המותאמת בדיוק לצרכים שלכם

בהנחיית מומחי התוכנית אביב גיל - מומחה לאורח חיים בריא ויגאל רווה - מומחה לשינוי התנהגותי

אם נמאס לכם

להיאבק כל הזמן בפיתויים הסובבים אותך לשלם מחיר כבד על המשקל שלך לשלם מחיר כבד על הבריאות שלך

לא משנה כמה דיאטות עשית

ולא משנה כמה זמן החזקתם מעמד בכל דיאטה בסוף תמיד יגיע המתוק או המאפה שיפיל אתכם חזרה למדרון של אכילה ללא שליטה ועלייה במשקל

למה? בגלל המאבק

כשאנחנו במאבק תמידי מול האוכל, המתוק, הבצקים מתישהו יגיע הרגע שנפסיד במאבק כי כמה זמן אפשר להתאפק מול כל מה שאסור? כמה זמן אפשר לחיות בתחושה של ויתור על מה שאוהבים?

כנראה שעשית לא מעט דיאטות שונות

אם הגעתם לכאן בשביל עוד דיאטה או עוד איזה תפריט להיט תורן חבל על הזמן והכסף שלכם יש המון תפריטים באינטרנט שאפשר להוריד חופשי, תפריטים שיגידו לכם מה מותר ומה אסור לאכול. אצלינו תעברו תהליך שונה מכל מה שעברתם עד היום - בהתחייבות! תהליך שיישים סוף למאבק שלכם במשקל העודף

השיטה מורכבת

תזונה

בתוכנית הליווי שלנו אנחנו יודעים להתאים את עצמנו לצרכים ולאורח החיים הנוכחי שלכם

ליווי מקצועי

מהרגע שאתם מתחילים את תוכנית הליווי שלנו עד ליום האחרוון אנחנו מצמידים לכם נטורפטית צמודה שנותנת מענה לכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך התוכנית

התנהגותי

בחלק הזה של התוכנית הקסם באמת קורה, נתנו לכם כלים שבעזרתם תעברו את הדיאטה האחרונה שלכם, הפיתויים כבר לא יהוו בעיה עבורכם והמאבק ייעלם.

קהילה

קבוצה פייסבוק סגורה ואקסקלוסיבית של שותפים לדרך המקבלים תמיכה מלאה מהצוות המקצועי שלנו

עדיין מתלבטים?

תראו מה הם אומרים:

״

נטע

9 ק׳׳ג פחות שהם 11 אחוז ממשקלי...

״

קרן

ירידה של 10 ק׳׳ג!!!

״

ענבר

ירדתי 8 קילו מהרגע שעקבתי אחרי ההמלצות שלך..

״

יעל

ירידה של 9.9 ק׳׳ג!!!

וזה לא נגמר כאן...

מפסיקים עם

ספירת קלוריות שקילות שבועיות דיאטות רעב

אביב גיל

מאמן לאורח חיים בריא

במשך 7 שנים נתתי לאנשים תפריטים וידע תזונתי כיצד לחיות בריא יותר ולרדת במשקל. אנשים קיבלו את כל הידע וראו תוצאות מדהימות ולמרות זאת היה להם מאוד קשה להתמיד ולראות תוצאות לאורך זמן. היום אני מבין שכדי להגיע לתוצאות ולשמור עליהן לאורך זמן, חייבים שילוב של ידע וכלים תזונתיים ביחד עם תהליך מקצועי של שינוי התנהגותי וזאת הסיבה שצירפתי לי מומחה לתהליכי שינוי – יגאל רווה.

יגאל רווה

מומחה לשינוי התנהגותי​

ב- 15 שנה האחרונות ליוויתי אלפי אנשים בתהליכי שינוי התנהגותי מתוך תחושת שליחות עמוקה לשחרר אנשים מפחדים והתנהגויות מגבילות, כדי להשיג מטרות שהם חוששים אפילו לחלום עליהם. התשוקה הכי גדולה שלי היא לחקור מה גורם לאיבוד שליטה באכילה רגשית. מה גורם לאנשים להתנהג בצורה שמזיקה להם מבלי שיהיה להם יכולת לשלוט בזה. בדיוק בתחום הזה פיתחתי את המומחיות שלי היום אני מבין שכדי להגיע לתוצאות ולשמור עליהן לאורך זמן, חייבים שילוב של ידע וכלים תזונתיים ביחד עם תהליך מקצועי של שינוי התנהגותי וזאת הסיבה שצירפתי לי מומחה לתהליכי שינוי – יגאל רווה.

אז מה אומרים

אנשי המקצוע

"

״זהו בדיוק השינוי שכולם מייחלים לו, אתם מביאים שפה חדשה, רעננה, שונה מכל מה ששמענו עד כה. לא עוד דיאטה, לא עוד תפריט, לא עוד לעיסה של אותם תכנים מוכרים... לראשונה יש מי שמבין שצריך להסתכל לבעיית ההשמנה בעיניים ולא להמשיך ולזרוק עלינו עוד ועוד ידע ו/או מתכונים מבלי לעשות שינוי אמתי מבפנים. לי עזרתם באופן אישי להביא ערך מוסף למטופלים שלי״
ד״ר עופר שחר
רופא משפחה MD

"

״במהלך התוכנית הבנתי שגם אני מכורה , וגם אותי האוכל מנהל במהלך היום ושאני ממש, אבל ממש לא משוחררת... הבטן ההריונית הקטנה נעלמה לחלוטין קשקשים נעלמו לחלוטין כל מיני מיני כתמים על העור נעלמו האנרגיה גבוהה יותר העירפול המחשבתי נעלם המוטיבציה לעשייה התגברה"
ענת לשם
נטורפטית N.D

עוד מספרים
על התוכנית

שאלת את עצמך?

ממש לא!
לוותר על מתוקים ומאפים לכל החיים זה לא טבעי ולא רצוי.
בעיית המתוקים והמאפים היא לא האוכל עצמו אלא הפיתוי והיכולת לשלוט בכמויות.

בתכנית נעביר אתכם תהליך שבסופו תהיו משוחררים מתאוות הפיתוי (אפקט הקרייבינג), תוכלו לבחור לאילו מתוקים ומאפים תרצו לחזור ותקבלו מאיתנו הכוונה לבחור את הכמות הרצויה

ממש ממש לא!
לפי הגישה שלנו, רעב לא משרת את התהליך ולא מסייע לכם לבנות אורח חיים. בתכנית תראו תוצאות ע״י אכילה מאוזנת ובריאה תוך הרגשת שובע וקלילות. 
בנוסף, במהלך התכנית, תלמדו כיצד לבנות תפריט מאוזן לאורח חיים מותאם אישית

מטרת התכנית היא להחזיר לכם את השליטה המלאה על המשקל שלכם. הדרך המושלמת לעשות זאת היא ללמד אתכם את כל סודות המקצוע כדי שלא תצטרכו אותנו או אף איש מקצוע אחר ותרדו במשקל בזכות עצמכם!

ולכן, במהלך השלב הראשוני של התכנית, נלמד אתכם באופן מפורט כיצד לבנות לעצמכם תפריט אישי המדוייק לכם באופן מושלם. בנוסף, צוות המומחים שלנו (תזונתי וחיזוק מנטלי) זמינים מדי יום, לכל שאלה או בעיה, בטלפון, בוואטסאפ ובקבוצת התמיכה הסגורה בפייסבוק.

התכנית נקראת ״ממאבק לשחרור״ כי המטרה היא לשחרר אתכם מהתלות במתוקים, מאפים ופיתויים. כשמשתחררים מהתלות הזאת, התוצאות הופכות לאורח חיים כי לא מנהלים יותר מאבקים עם אוכל ולכן, בסיום התכנית יהיו לכם את כל הכלים לשמור על התוצאות לאורך זמן.

אין חובה לעשות פעילות גופנית – אבל המשקל החדש, רמות האנרגיה הגבוהות והשיפור הבריאותי, יעוררו בך כל כך הרבה מוטיבציה לעשות פעילות גופנית, שלא נוכל לעצור אותך 🙂

עדיין יש שאלות?

צפו בסרטון כאן למטה

לשיחת ייעוץ אישית מלאו את הפרטים הבאים:

לנציגים שלנו יש עוד הפתעה קטנה בשבילכם